Wisła - centrum atrakcji dla narciarzy

Wielkimi krokami zbliża się do nas sezon zimowy, a co za tym idzie – sezon narciarski. Wszyscy narciarze z zapartym tchem czekają na częste i obfite opady śniegu. Na wypady na narty często decydujemy się w okolicach świąt lub ferii, ponieważ jest to świetny okres żeby spędzić aktywnie czas w gronie rodziny czy przyjaciół. Dzisiaj zdradzimy wam świetne miejsce na taki wypad!

Wisła – centrum polskiego narciarstwa

Wisła to niewielkie miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, które liczy około 12000 mieszkańców. Jest to ważny i popularny ośrodek sportowy, wypoczynkowy i turystyczny w Beskidzie Śląskim. Wisła może być znana z dwóch powodów: daleko od jej zabudowanej części znajduje się źródło rzeki Wisły, na dodatek jest traktowana jako centrum polskiego narciarstwa. Znajdziemy tu takie narciarskie atrakcje jak muzeum na cześć Adama Małysza, gdzie eksponatami są jego liczne nagrody, a także pamiątki z życia sportowca, dzieciństwa i życia osobistego. Znajdziemy tam również mnóstwo kompleksów narciarskich:
– Stacja Narciarska Cieńków
– Wyciągi Narciarskie Klepki w Malince
– Ośrodek Narciarski Nowa Osada
– Stacja Narciarska Soszów
– Ośrodek Narciarski Stożek
– Ośrodek Narciarski Skolnity
– Stacja Narciarska Stok.

Apartamenty Wisła – jakie są?

Apartamenty w Wiśle mają jeden, przodujący plus: nieważne w jakiej są lokalizacji – wszędzie jest blisko. Jest to na tyle niewielka miejscowość, że nie musimy się martwić o środki transportu na miejscu, wszędzie możemy dojść spacerem. Apartamenty wisła znajdziemy też w różnorodnych cenach, najniższe zaczynają się już od 30 złotych za dobę. Oczywiście znajdziemy też dużo droższe, o prawdziwie eleganckim i luksusowym wykończeniu. Często z takimi atrakcjami jak sauna, jacuzzi czy basen lub taras widokowy. Warto szukać szczególnie tych z balkonem i tarasem – z Wisły rozciąga się piękny widok na Beskidy, który cudownie będzie wyglądał o poranku, a także w nocy. To nie lada gratka dla tych, którzy liczą na dobre miejsca z wyprawy! Ponadto apartamenty w Wiśle są bardzo różnorodne. Znajdziemy tam zakwaterowanie zarówno dla pary na romantyczny wypad, ale także na rodzinne ferie lub wakacje. Do wyboru mamy mieszkania, wybrane piętro okazałych domów, czy też domki wypoczynkowe, wolnostojące w pobliżu przyrody i natury, gdzie króluje cisza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here