oversize

Rzeczy oversize od wielu lat są hitem i nic się w tym wypadku nie zmienia. Przez to, że są nieco większe poprawiają wygląd wielu sylwetek, co jest zdecydowanym atutem. Czy oznacza to, że pasują każdemu? W jakim miejscu nie powinno się pokazywać w bluzce oversize?

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/rzeczy-oversize/

Gdzie nie wypada założyć ubrań oversize?

Na samym początku należy zadać sobie pytanie z czym kojarzą nam się tego typu ubrania. Ubrania oversize to nic innego jak ubranie, które wygląda na nieco za duże, wprowadza luźny styl – jest on raczej daleki od formalnego stylu. Nie sprawdzi się on zatem podczas rozmowy w sprawie pracy czy podczas biznesowego spotkania. Nie należy więc kombinować i zakładać takiego typu ubrań do pracy. Do tego odpowiednie będą ubrania o eleganckim kroju w stonowanych kolorach. Idealnie w takim przypadku sprawdzi się garsonka, kaszmirowy sweter,  damski garnitur czy po prostu biała damska koszulka.

Oversize nie jedno ma imię

Zapewne wiesz już, że zasady savoir-vivre i dress code w różnych sytuacjach wykluczają. Pojawienie się w luźnej koszulce na uroczystym przyjęciu nie jest przecież najlepszym pomysłem. Ubrania oversize jednak można wpasować w wiele imprez. Przecież nie tylko bluza dresowa może być oversize. Coraz częściej można spotkać się z cekinowymi bluzkami, których krój jest dość nietypowy  Taka forma zapewnia swobodę i nie ogranicza w żaden sposób ruchów. Nie należy zapominać jednak, aby dostosować ubranie do wieku, ponieważ niestosownie jest zakładać sukienkę mini po 60. Zasady te działają również w drugą stronę. Wiele młodych dziewczyn często postarza się przez nieodpowiedni wybór ubrań czy makijażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here