Jaki jest kod do The Sims 4

Gry komputerowe potrafią nas przenieść w zupełnie inny świat, inną rzeczywistość. I właśnie w niesamowitym stylu robi to produkowana przez amerykańskiego producenta – Maxis, i niezmiennie wydawana przez Electronic Arts, każdemu już znana seria The Sims. Od pierwszej wersji gry, albo właściwie symulacji, tłumy pokochały tę serię. Wraz z nowszymi wersjami i mnóstwem nowych dodatków, było już tylko coraz lepiej. Przykładowo, trzecia część serii, już w pierwszym tygodniu od wydania, sprzedała się z nakładem 1,4 miliona egzemplarzy.
Czym właściwie jest The Sims, skoro bez problemu przyciąga do siebie zarówno doświadczonych graczy, jak i osoby, które na co dzień z grami komputerowymi nie mają zbyt wiele do czynienia?
W serii gier The Sims, tak samo jak i w pierwszej części, tak i w najnowszej – Tworzymy naszego własnego sima, lub nawet i paru, tworząc rodzinę. Sim jest wirtualnym odpowiednikiem człowieka. I tego człowieka jesteśmy w stanie sami stworzyć, dbając o każdy szczegół.
Możemy ingerować w wygląd, sami wybieramy między innymi – ubrania, fryzurę, rozmiar i kształt poszczególnych części ciała, np. długość nóg, szerokość rozstawienia i kolor oczu, praktycznie wszystko. Możemy ustalić ile dany Sim ma lat – może on być dzieckiem, nastolatkiem, dorosłą osobą, i starcem. Płeć, imię, nazwisko, a nawet znak zodiaku także jest naszą decyzją. Wedle uznania również „wkładamy” w naszego sima pakiet uczuć, życiowych pragnień, ambicji, cech charakteru. To taka swego rodzaju zabawa w Boga.
Gdy już stworzymy sima, lub całą rodzinę – mamy do dyspozycji trochę simoleonów, czyli waluty w świecie gry. Możemy za to wybrać sobie jakiś domek i się wprowadzić, lub kupić ziemię, i budować cały dom od podstaw. I znowu, możemy zadbać o prawie wszystko. Jak duży będzie dom, czy ma być piętrowy, wybieramy kolor ścian, lub materiał z jakiego jest zbudowany. Wybieramy okna, meble, dach, tworzymy ogródek dla wirtualnej rodziny. Ograniczają nas tylko pieniądze. A te trzeba skąd wziąć na dalszy rozwój simów, lub domu.
Gra The Sims symuluje prawdziwe życie. Tak więc spotykamy się z wirtualnymi znajomymi, gdy odczuwamy głód to przyrządzamy pyszne danie, musimy jakoś zarabiać, tak więc wybieramy swoją ścieżkę kariery, i idziemy przez to życie.

Niektórzy jednak wolą iść nieco na skróty. Istnieją specjalne kody, które ułatwiają rozgrywkę, bądź przyspieszają niektóre procesy.
Zaraz po premierze czwartej części serii The Sims, niezwykle często wyszukiwaną w internecie frazą okazało się „Jaki jest kod do the sims 4?”
Dla ludzi chcących pobawić się trochę mechaniką gry, korzystając z PC, łatwo można otworzyć konsolę do wprowadzania kodów. Wystarczy wcisnąć na klawiaturze CTRL, SHIFT i C.

A jakie są kody do the sims 4?
Oto parę najciekawszych:
motherlode – Dostajemy 50.000 simoleonów
FreeRealEstate on – Sąsiadujące domki możemy przejąć za darmo
households.autopay_bills – Rachunki są płacone bez ingerencji gracza
stats.fill_commodities_household – Zaspokaja potrzeby Simowej rodziny
objects.consumables_infinite_toggle true – Jedzenie i picie nie psuje się
testingcheats true – Włącza tryb testowy, czyli w grze mamy dostęp do wielu ukrytych opcji. A te już najlepiej zbadać samemu.

W przypadku, kiedy może się komuś przydać więcej kodów, można z łatwością znaleźć je w grze. Wystarczy w konsoli wpisać komendę „help”. Wyświetlą się wtedy wszystkie kody dostępne w grze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here