kobieta

Wiosna jest dobrym momentem na to, żeby kompleksowo zadbać o twarz i ciało. Zimą, sporo osób nieco zaniedbuje kwestie pielęgnacyjne, ponieważ ciało jest szczelnie zasłonięte odzieżą i skóra nie jest eksponowana. Co więcej zima naturalny sposób sprzyja przybieranie na wadze, a także pogarsza kondycję włosów skóry i paznokci. Na szczęście Istnieje wiele prostych sposobów na to, żeby odzyskać piękny i zdrowy wygląd na lato. 

Przeczytaj też: https://akcemed.pl/wiosenne-zabiegi-na-twarz-i-cialo/ 

Zabiegi pielęgnacyjne w trosce o piękne ciało 

Jednoczesne dbanie o ciało a także świetne samopoczucie psychiczne jest możliwe dzięki za błąd. Zgodnie z filozofią rytuał wellness – świetny wygląd poprawia nastrój, a doskonały nastrój przekłada się na piękny wygląd. Troszcząc się o młody wygląd, należy jednocześnie zadbać o redukcję stresu oraz relaks. Każda wizyta w spa nie powinna opierać się jedynie na podejściu do zabiegów, ale również na atmosferze wybitnie sprzyjający relaksowi. Możliwe jest też kompleksowe odmłodzenie twarzy i całego ciała, a dodatkiem jest redukcja napięcia mięśniowego, a także stresu. 

Zabiegiem łączącym w sobie zarówno troska o ciało, jak i samopoczucie jest zabieg endermologii. Jest to zaawansowany masaż, który wykonany jest przy pomocy specjalnej głowicy pobudzające krążenie krwi, dotlenienie i odżywienie wszystkich komórek ciała. Dzięki niemu możliwe jest skutecznie wyszczuplenie oraz redukcja cellulitu, a także ujędrnienie skóry na całej powierzchni. Zabieg ten ma działanie relaksujące, redukując napięcie i bolesność mięśni. Bardzo chętnie decydują się na niego sportowcy oraz osoby narażone na działanie silnego stresu. 

Metody na gładką skórę 

Wiosna jest idealnym momentem, żeby zadbać o kondycję skóry. Jest to tak naprawdę ostatni dzwonek, żeby zdecydować się na depilację laserową. Kiedy interesuje nas trwała metoda usuwania owłosienia, należy pamiętać, że konieczne jest wykonanie zabiegów, zanim odsłoniły skórę na słońce. Usuwanie owłosienia to nie wszystko. Żeby zachować gładką skórę, konieczne jest regularne stosowanie peelingu skóry ciała i twarzy. Żeby zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz powstawaniu przebarwień, należy zabezpieczyć skórę przed promieniami słonecznymi. Nie wolno zapominać też o stosowanie kremów z filtrem do twarzy i ciała. 

Nie zapominajmy o włosach 

Zima jest wyjątkowo trudnym czasem dla naszych włosów. Są narażone na działanie zimnego i suchego powietrza. Włosom nie służy też przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach i noszenie czapek. Nic więc dziwnego, że na wiosnę mogą one wymagać kompleksowej odnowy. Pielęgnacja włosów powinny opierać się na ich nawilżenie oraz odżywianiu, a także podcięciu rozdwojonych końcówek. Do swojej pielęgnacji należy wpisać olejowanie włosów przez jaka także stosowanie bogatych w składniki pielęgnujące maseczek. 

Zobacz też: http://tubator.pl/krem-do-twarzy-i-ciala-z-filtrem/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here