endermologia

Zabiegi upiększające często pozwalają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także licznych, nieestetycznych zmian naskórnych, które w znacznym stopniu wpływają na naszą ocenę własnego wyglądu. Realizowane są one w cenionych studiach urody, które zatrudniają najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Do szczególnie popularnych zabiegów należy między innymi endermologia oraz kriolipoliza. Warto wyjaśnić, na czym polegają i jakich dokładnie obszarów ciała dotyczą. Dzięki temu dowiemy się, czy rzeczywiście warto się nimi zainteresować czy może lepiej poszukać innych metod.

Co to jest endermologia? Na czym polega?

Zaczynamy od zabiegu opatentowanego przez firmę LPG. W sieci często można znaleźć zapytania, czym tak naprawdę jest endermologia. Warszawa to dobry przykład miasta, w którym metoda ta cieszy się sporą popularnością. Dlaczego? Ponieważ jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów leczenia cellulitu.

Od razu warto jednak podkreślić, że wpływ endermologii jest znacznie szerszy. Nie tylko ujędrnia skórę i prowadzi do zmniejszenia cellulitu, ale również umożliwia ograniczenie wiotkości skóry oraz różnego rodzaju obrzęków. W sposób skuteczny redukuje ilość tkanki tłuszczowej w miejscu, w którym zabieg jest przeprowadzany. Dzięki tej metodzie, lekarz specjalista jest w stanie przeprowadzić skuteczne modelowanie sylwetki, a także przeprowadzić zabiegi liftingujące. Wszystko dzięki specjalnym urządzeniom, które wykorzystywane są również do zmniejszania napięcia mięśniowego, bólu mięśni czy też do wyeliminowania tak zwanego syndromu zmęczonych nóg.

Możliwości jest sporo, prawda? Sam zabieg polega na masażu podciśnieniowym, który skupia się na konkretnych partiach ciała. Wykonywany jest on przy użyciu rolek masujących, sterowanych przez komputer. Zabieg jest bezinwazyjny, bezpieczny i niezwykle skuteczny.

Co to jest i na czym polega kriolipoliza?

W ten sposób przechodzimy do opisu drugiego z omawianych zabiegów, jakim jest kriolipoliza. Warszawa kolejny raz może uchodzić za przykład miasta, w którym działa mnóstwo firm specjalizujących się w tej metodzie. Realizowana jest ona przede wszystkim w celu modelowania sylwetki. W jaki sposób? Poprzez zamrażanie martwych komórek tłuszczowych przy użyciu specjalnego aparatu. Komórki, po zamrożeniu, są wydalane w procesie fizjologicznym.

Dzięki zastosowanej metodzie, tkanka tłuszczowa zmniejsza się w sposób bezpieczny i skuteczny. Bezpośrednio przed zabiegiem specjalista dokonuje pomiaru jej grubości. Wszystko po to, aby możliwe stało się właściwe dostosowanie parametrów urządzenia. Następnie, na skórę nakładana jest specjalna ochronna membrana. Dopiero po tych czynnościach uruchamiany jest aplikator, który jednocześnie zasysa fałdy skóry i prowadzi do ich ochłodzenia.

Jak widać, obie metody gwarantują wysoką skuteczność bez narażania pacjenta na intensywny ból czy też użycie mocno inwazyjnych sposobów kształtowania skóry. Oczywiście, zanim zdecydujemy się na jeden z opisanych zabiegów, warto poświęcić trochę czasu na wybór właściwej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here