Jak odzyskać idealną sylwetkę na wiosnę

Aktywny tryb życia oraz zdrowa dieta nie zawsze wystarczą, by cieszyć się piękną i wymodelowaną sylwetką. Czasami nasze naturalne warunki nie pozwalają na osiągnięcie wymarzonej figury. Warto w takiej sytuacji skorzystać z osiągnięć medycyny estetycznej, która pomaga rozwiązać problemy. Co warto wiedzieć o liposukcji?

Jak wygląda zabieg liposukcji?

Liposukcja brzucha Katowice to zabieg, który wykonywany jest pod narkozą lub w znieczuleniu miejscowym, dzięki temu pacjent nie odczuwa bólu.

Przeprowadzenie liposukcji wymaga dokładnej wiedzy o stanie zdrowia. Koniecznie trzeba wykonać badania zlecone przez lekarza. Morfologia, grupa krwi, kreatynina, badanie moczu, OB czy glukoza elektrolitów to podstawowe badania, które trzeba wykonać. Liposukcja Katowice wymaga również szczepienia przeciwko WZW B.

Tak przygotowany pacjent przychodzi na konsultację, gdzie wspólnie z lekarzem omawia partie ciała, które miałyby zostać poprawione.

Liposukcja brzucha Katowice przeprowadzana jest przy pomocy rurki nazywanej kaniulą. Po przez drobne nacięcia jest ona wprowadzana pod skórę skąd wysysa nadmiar tłuszczu. Zabieg może trwać od pół godziny, gdy tkana tłuszczowa jest niewielka, aż do dwóch godzin, gdy trzeba zmierzyć się z większą ilością tłuszczyku.

Medycyna estetyczna Katowice to szansa na usunięcie nadprogramowych kilogramów, gdy naturalne metody zawiodły. Zdarza się, że w przypadku dużych problemów zabieg trzeba powtórzyć, by móc cieszyć się wymarzoną sylwetką.

I co dalej?

Liposukcja brzucha Katowice to nie złoty środek, który rozwiąże wszystkie problemy. Jest to zabieg, który pomaga wymodelować sylwetkę, ale trzeba pamiętać, że jego skutki nie utrzymają się, gdy będziemy raczyć się dużą ilością wysoko kalorycznego jedzenia i zapominać o aktywności.

Liposukcja Katowice usuwa komórki tłuszczowe, ale te komórki, które nadal pozostały będą się rozrastać, gdy nie będziemy troszczyć się o swoje ciało. Racjonalna dieta oraz ćwiczenia fizyczne są niezbędne, by skutki zabiegu utrzymały się na długo.

Medycyna estetyczna katowice to tylko jeden z elementów, który pozwala odzyskać wymarzoną sylwetkę. Kobiety w późniejszym wieku lub po ciąży często same nie są w stanie zawalczyć o idealny wygląd. Zabieg liposukcji Katowice to pierwszy krok do idealnego wyglądu, który na pewno pozytywnie wpłynie na samoocenę i dobre samopoczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here