Po co zabezpieczać strony

Zakupy online w dobie internetu to nic niecodziennego. Z dnia na dzień kurierzy biegają w pocie czoła od adresu do adresu, aby sprostać wymaganiom dostarczenia paczek z zakupami online. Jeżeli jesteś właścicielem internetowego sklepu, gdzie sprzedajesz wiele artykułów, musisz zastanowić się nad zaszyfrowaniem swojej strony www.

Po co to się robi i gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www?

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest proste – klient internetowy jest coraz bardziej świadomy. Zakupy z niepewnego źródła są coraz bardziej niebezpieczne i klienci uczą się wybierania takich sklepów online, gdzie jest dostępne zabezpieczenie certyfikatem SSL. Jest to jedna z podstawowych i powoli obowiązkowych form szyfrowania przesyłu danych pomiędzy użytkownikiem strony www a serwerem, na którym jest ona zlokalizowana. Jeśli nie wiesz na czym to polega zajrzyj ile kosztuje certyfikat SSL w kru.pl. Możesz wybrać jedną spośród kilku ofert, a na pewno po bliższym zapoznaniu się z ofertą stanie się jasne, że wykupienie takiego zabezpieczenia na pewno jest warte swojej ceny. Nikt nie chce przecież stracić klientów tylko przez jego brak!

Jeżeli już wiesz, czego potrzebujesz, musisz określić jakim typem klienta jesteś. Posiadasz tylko jedną stronę z jedną domeną, wystarczą Ci podstawowe tanie certyfikaty SSL. Znajdziesz je na stronach wielu dostawców usług hostingowych. Najważniejsze w całym wyborze jest dopasowanie zakresu oferty do Twoich wymagań. Nie musisz od razu decydować się na wybór niesamowicie mocnego zabezpieczenia. Zakładamy, ze hakerzy nie będą atakować sklepu online sprzedającego skarpetki polskich producentów na rynek zachodniej europy. Dla takich przykładowych mniejszych witryn wystarczy podstawowy pakiet usług, który nie jest drogi w zakupie. Jest to natomiast wybór bardzo istotny, ponieważ zabezpieczona strona internetowa to coraz częściej podstawa wyboru podczas zakupu online. Świadomość klientów rośnie i sami wiedzą gdzie patrzeć, aby wybrać stronę z szyfrowanym przesyłem danych.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here